Custom manufacturing

Stairs

Stairs are a prominent feature of every multi-storey building. Their impression can be robust or light and airy. Take a look at our stairway offerings, made to satisfy even the most demanding customers

Schodiště

Pro schodiště z dílny JAP FUTURE je charakteristický moderní design a precizní zpracování. V komplexní nabídce exteriérových i interiérových schodišť si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Typy schodišť dle nosné kovové páteře

Točité schodiště

je žádané zejména do menších prostor. Nabízíme točité schodiště TANGO, které je svým designem unikátní. Jeho jednotlivé nášlapy se obtáčejí kolem středového sloupu ve tvaru extravagantní dvoušroubovice. Jednou z dalších variant je točité schodiště JAP 120 Shell s kruhovým půdorysem a schodnicemi ve tvaru půlměsíce.

Bočnicové schodiště

je vhodné jak do interiéru, tak i exteriéru. Precizně ukotvené bočnicové schodiště LASER evokuje představu, že si jen tak volně pluje prostorem. Tohoto efektu je docíleno absencí viditelných kotvících prvků.

Třmenové schodiště 

je velmi elegantní a vzdušnou variantou. Jeho jednotlivé stupně jsou kotveny přímo do zdi. Dále nabízíme třmenové schodiště WING, schodiště s ocelovou schodnicí EFEKT, nebo také schodiště HARMONY a VIVA.

Segmentové schodiště 

je složeno z jednotlivých dílů, které jsou nosnou částí schodiště. Je možné jej projektovat do tvaru I, U nebo L. Velmi specifické jsou JAP 360 Mlynářské schody, které perfektně zapadají do menších prostor, kde je požadavek na strmější schodiště. Dalším modelem je schodiště JAP GO, které působí velmi odlehčeným dojmem díky absenci podstupnic.

 

  • Atypické schodiště vychází z individuálních požadavků zákazníků.

Materiál schodišť 

Firma JAP FUTURE nabízí schodiště dřevěná, celokovová i kombinace materiálů. Kromě těchto základních materiálů je často využíváno také vysoce odolné kalené sklo nebo nerez.

Nášlapy jsou vyráběny z tvrdého dřeva, které je mimořádně odolné, a navíc zajistí dlouhou životnost schodišť. Je možné si zvolit buk, dub, javor nebo jasan dle osobních preferencí.

Celokovová konstrukce se dokonale hodí do exteriéru, jelikož vydrží i nepřízně počasí. V sortimentu nabízíme například segmentové celokovové schodiště JAP 300e, které má schodišťový stupeň s plechovým výliskem s protiskluzovou úpravou pro maximální bezpečnost.

Design JAP

Design schodišť si každý zákazník může uzpůsobit dle vlastního vkusu. Nabízíme úpravu barevného odstínu dřevěných částí a madel dle vzorníku nebo také kartáčování, jenž umocní vnímání vystouplé kresby dřeva.

Je možné si zvolit také barvu kovu nebo provedení skla. Umožňujeme i vzájemné kombinace produktů JAP, například Grafosklo na nášlapy schodů nebo pro zábradlí.

Zajišťujeme komplexní služby. Zdarma zaměříme, poradíme a graficky zpracujeme cenovou nabídku.

Why JAP?

A Czech product

We are a Czech company, and since 1991 we have made products inspired by trends the world over.

Custom manufacturing

We can adapt all products to each customer’s specific needs.

Premium design

We are committed to delivering premium-quality building components with imaginative design.

A comprehensive portfolio

We are currently the leading Czech manufacturer — and not just because of our broad selection.